Obóz Taneczny  SIEMANKO WINTER CAMP 2021

 7-16 lat ! 

SIEMANKO DANCE CAMP 2021 WINTER
Drodzy Rodzice, a przede wszystkim obozowicze! Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze miłe słowa na temat letniej edycji SIEMANKO CAMP. Nie ma większej satysfakcji niż sprostanie Waszym oczekiwaniom i uśmiech na twarzach  Na przyszły rok przygotowaliśmy dla Was ofertę obozu zimowego, ośrodek o wysokim standardzie i jak zawsze kadrę na najwyższym poziomie z mega energią ! Na naszym obozie będziecie mieli możliwość uczyć się od najlepszych instruktorów z całej Polski ! Spędzicie czas z doświadczonymi pedagogami i pozytywną ekipą SIEMANKO.

ZAPISY TYLKO PRZEZ FORMULARZ:
https://forms.gle/opdGgbRdEZFP2aLk7

TERMIN OBOZU:
10.01 (niedziela) - 16.01.2021 (sobota)
Czeka nas 6 regeneracyjnych nocy i aż 7 super wspólnie spędzonych dni! Kto był z nami w zeszłych latach, ten wie czego może się spodziewać  Będą niezapomniane wrażenia !

MIEJSCE:
Nowy ośrodek o wysokim standardzie z przepysznym jedzonkiem i salą z lustrami 
Sentoza Golf
Cząstkowo 49, 83-042 Ełganowo
http://sentoza-golf.pl/
-->sprawdźcie STRONE INTERNETOWĄ.

KOSZT:
1499 zł - cena dla naszych stałych klientów (zapytaj o szczegóły recepcję)
1699 zł - cena regularna
-------------
1. rata - 400 zł płatna w momencie zapisu (zadatek) - gwarancja pewnego miejsca
2. rata - pozostała kwota płatna najpóźniej do 23.12.2020
Można dokonać wpłaty jednorazowej.
Możliwość uzyskania faktury VAT w celu rozliczenia dofinansowania wypoczynku przez pracodawcę. Obóz uzyskuje zgodę od Kuratorium Oświaty.
POŁOŻENIE:
Obiekt znajduje się na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejsowości Cząstkowo, co zapewnia świetny dojazd i cichą okolicę.. Ze względu na malownicze położenie w otoczeniu sosnowych lasów, Sentoza Golf jest idealnym miejscem dla wszystkich kochających odpoczynek w harmonii z naturą oraz na organizację obozu sportowego.
Kameralna atmosfera, przyjazna i profesjonalna obsługa sprawią, że pobyt w Sentoza Golf będzie niezapomniany.
Na terenie obiektu znajduje się urocze oczko wodne, dla najmłodszych wspaniały plac zabaw. Dla wypoczywających aktywnie proponujemy spacery Nordic Walking, możliwość wypożyczenia rowerów. Nieograniczona przestrzeń zewnętrzna stwarza wymarzone warunki do gier teambuildingowych i integracyjnych.
Aktywnych zapraszamy do Centrum diagnostyki ruchu i treningu sportowego jedynego takiego miejsca na pomorzu dedykowanego dla wszystkich kochających sport.
Sentoza Golf oferuję:
komfortowe pokoje,
dwie sale,
sale multimedialną,
restauracje specjalizującą się w polskiej kuchni opartej na lokalnych produktach,
gabinet masażu,
relaksujące spa,
centrum diagnostyki ruchu
TRENINGI:
podział na grupy wg:
-wieku,
-poziomu zaawansowania,
-stylów
-formacji / ekip
SALE TRENINGOWE:
* Sala z lustrami
* Sala dyskotekowa
ZAPEWNIAMY:
-wyżywienia 4 x dziennie (śniadanie, obiad dwudaniowy, przekąska, kolacja)
-opiekę wykwalifikowanej kadry
-warsztaty taneczne
-ubezpieczenie
-zakwaterowanie
-animacje
-gry i zabawy
KADRA:
DOMINIKA PESZEL - ORGANIZATOR
GRZEGORZ PITTNER "ALIENO" - KIEROWNIK
+ wychowawcy SIEMANKO CREW
INSTRUKTORZY:
-DOMINIKA PESZEL (DANCEHALL)
-OLA KASPRZYK (HIP HOP/ T. WSPÓŁCZESNY/ STRETCHING)
-AGATA PŁOTKA (DANCEHALL/ STRETCHING)
-ASIA DETMER (DANCEHALL)
-KLAUDIA HERMAN ( T. WSPÓŁCZESNY)
- GOŚCIE SPECJALNI (więcej info niebawem)

PROGRAM I ATRAKCJE:
Oferta skierowana jest dla dzieci od 7-ego roku życia oraz młodzieży do 16 roku życia.
Codziennie min. 4 godz. warsztatów tanecznych (Hip Hop, dancehall, taniec współczesny, house dance, taniec nowoczesny, stretching, popping, wzmacnianie, koordynacja, zajęcia ogólnorozwojowe, akrobatyka)
Projekcje filmów, panele dyskusyjne,dyskoteki etc.
Nagrywanie choreografii, videoclipów,
Jamy, zawody, gry zespołowe, practisy, wiele innych atrakcji.
Zajęcia na kreatywność – tworzenie własnych układów choreograficznych, piosenek, projektów plastycznych i wiele wiele więcej!
Nasi obozowicze są integralną częścią tego wyjazdu, nie tylko SIEMANKOwa kadra + Instruktorzy z zewnątrz ale przede wszystkim uczestnicy tworzą co roku ten klimat oraz spontaniczne punkty programu! My robimy dobrą robotę, a Wy jeszcze lepszą !
Klasycznie! Jako Organizatorzy, nie skupiamy się tak mocno nad niczym innym jak nad doborem kadry oraz zapewnieniem możliwie najlepszych warunków do trenowania. Jak co roku możecie liczyć na najlepszych instruktorów, którzy zadbają o Wasz turbo rozwój i dobrą zabawę.
DOJAZD:
we własnym zakresie między 12:00-13:30
ODBIÓR DZIECI WE WŁASNYM ZAKRESIE - 10:00 - 11:00
11:00 - koniec wypoczynku

*Prosimy o informacje w zgłoszeniu jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowanym transportem. Ewentualny autokar byłby dodatkowo płatny.

*Prosimy o podanie przy pierwszym kroku zgłoszeniowym INFORMACJE JEŚLI CHCECIE BY DZIECKO BYŁO Z KIMŚ KONKRETNYM W POKOJU.

UBEZPIECZENIE:
Każdy uczestnik ubezpieczony jest NNW na kwotę 10 000 zł
JAK ZAREZERWOWAĆ PEWNE MIEJSCE ? :
KROK 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line --> www.siemankostudio.pl ( zakładka obozy)

DLACZEGO WARTO JECHAĆ Z NAMI & NA CZYM OPIERAMY FENOMEN WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ STUDIO SIEMANKO ?
Organizujemy tylko jeden turnus podczas sezonu. Zatem dokładamy wszelkich starań, aby kadra była najlepiej wyselekcjonowana. Wychowawcy i Instruktorzy nie są przypadkowo zatrudnionymi osobami. To doświadczeni profesjonaliści, na codzień prawdziwi pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, jak radzić sobie z dziećmi i nawiązują z nimi znakomity kontakt.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy, najmniejszy szczegół, tak aby uczestnikom naszych wyjazdów niczego nie brakowało, czuli się bezpiecznie i swobodnie.
Obawa przed wysłaniem 7-letniego dziecka? Dziecko, które samodzielnie wykonuje codzienne czynności, nawiązuje nowe przyjaźnie i podejmuje decyzje, zyskuje poczucie niezależności i pewność siebie, dzięki czemu jest lepiej przygotowane do radzenia sobie w dorosłym życiu. Każdego dnia Twoje dziecko nabywa na naszym obozie, nowych cech charakteru, takich jak: odpowiedzialność, systematyka, wytrwałość i dyscyplina nie tylko na zajęciach tanecznych.
Autorski program jest starannie przygotowany przez założycielkę studia -Dominikę Peszel, właścicielkę szkoły, która przez wiele lat zbierała doświadczenie najpierw jako uczestnik obozów w naszym Kraju, Krajach Europy, USA i Jamajce. Dzięki temu programowi, dziś wiemy co pozwala znakomicie rozwijać się naszym podopiecznym, a czego należy unikać. Co ważne, po każdym treningu, uczestnicy obozu mają możliwość konsultacji z prowadzącym instruktorem. Dzięki temu dowiadują się co robią dobrze, a nad czym powinni jeszcze popracować.

Szczegółowe informacje w recepcji studia :
pon.-pt. godz. 15:00-22:00
tel. 690-033-159
ZASADY REZERWACJI:
1. Po zdecydowaniu się na obóz prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na ---> www.siemankostudio.pl
2. Zostanie wysłana do Państwa faktura proforma do zapoznania się wraz ze wszystkimi szczegółami rezerwacji oraz warunkami uczestnictwa i terminami płatności. Otrzymacie Państwo także ( w późniejszym terminie) kartę kwalifikacyjną i regulamin obozu. Wypełnione i podpisane dokumenty są niezbędne do wzięcia udziału w wypoczynku. Dostarczamy je maksymalnie do 23.12.2020 na recepcję.
3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 400 zł, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na przesłanej przez firmie fakturze. Brak wpłaty wiąże się z automatycznym anulowaniem rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny.
4. Potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata całości kwoty, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na umowie.
Obóz zostanie zorganizowany pod warunkiem prawidłowego zgłoszenia minimum 15 uczestników w terminie wskazanym przez Organizatora, w innym przypadku Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Obozu.