OBÓZ TANECZNY SIEMANKO'21

BRAK MIEJSC!

SIEMANKO DANCE CAMP 2021!


Jak co roku podnosimy poprzeczkę - w te wakacje będziemy gościć Was w przepięknym 4-gwiazdkowym Hotelu Kozi Gród na Kaszubach. Obóz taneczny SIEMANKO skierowany jest do dzieci od 7 roku życia, dla których przygotowaliśmy specjalny program rozwojowy. Jak również do młodzieży i osób pełnoletnich, które chcą aktywnie wypocząć w przepięknym miejscu i potrenować z rozmaicie dobraną kadrą.


W tym roku łączymy siły i zabieramy całe studio na bajeczny camp jakiego do tej pory nie było!

To będzie wyjazd marzeń dla najmłodszych i tych starszych, a doskonale dobrana kadra i malowniczo położony hotel zagwarantują nam standard o jakim nawet nie marzyliście.


TERMIN OBOZU:


15.08.2021- godz. 13:00 - 15:00 przyjazd / zakwaterowanie 
21.08.2021- 12:00 koniec wypoczynku - odbiór dzieci


MIEJSCE:


Hotel Kozi Gród****
Leśników 3
83-047 Pomlewo k. Gdańska
+48 58 692 07 80
www.kozigrod.pl ---> sprawdźcie STRONE INTERNETOWĄ.

BON TURYSTYCZNY:


W tym roku wyjeżdżając na nasz letni obóz taneczny, za pośrednictwem Hotel Kozi Gród możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny. Szczegółowe informacje jak zrealizować bon pod linkiem:


https://www.kozigrod.pl/pl/polski-bon-turystyczny

TRENINGI:


podział na grupy wg:
-wieku,
-poziomu zaawansowania,
-wybranych stylów (dowolność w zależności od grafiku danego dnia i Waszych potrzeb  )
-formacji / ekip


KADRA:


DOMINIKA PESZEL - ORGANIZATOR 
MARTA ŻUKOWSKA - KIEROWNIK 


+ WYCHOWAWCY- SIEMANKO crew
INSTRUKTORZY:


DANCEHALL/ AFRO
-DOMINIKA PESZEL
-KASIA "KAŚKO" ROZUMEK
-AGATA PŁOTKA 
-MARTA ŻUKOWSKA
-ASIA DETMER


HIP HOP / CHOREO:
-ALEKSANDRA „PAOLA” MAGNUS 
-KARINA "KARI" KĄCKA 
-TOMASZ "FIX " KLEIN


WSPÓŁCZESNY:
-WIKTORIA ELGAS
-PATRYK ZAMOYSKI
-OLA KASPRZYK
-KLAUDIA HERMAN


STRETCHING / AKROBATYKA:
-WIKTORIA ELGAS


LOCKING / ANIMACJE :
-WUJEK ZAYDA !!! 


ZAPEWNIAMY:


- pokoje z łazienkami w Hotelu Kozi Gród !!!
- wyżywienia 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
- opiekę wykwalifikowanej kadry
- warsztaty taneczne
- warsztaty rozwojowe "master mind"
- basen kryty, sauna, jacuzzi 
- gifty SIEMANKO
- park linowy
- mini zoo
- ubezpieczenie
-fotorelacje i videorelacje z obozu
- animacje
- gry i zabawy

KOSZT:


I PRÓG 
1699 zł - dla uczestników poprzednich obozów SIEMANKO (przy wpłacie I raty do 15.05.2021 )
1799 zł - przy wpłacie I raty do 15.05.2021

II PRÓG 
1799 zł - dla uczestników poprzednich obozów SIEMANKO (przy wpłacie I raty po 15.05)
1899 zł - przy wpłacie I raty po 15.05.2021

III PRÓG
1999 zł - cena regularna po 15.06.2021
-------------
1. rata - 500 zł płatna w momencie zapisu (zadatek) - gwarancja pewnego miejsca
2. rata - 600 zł płatna do 15.06.2021
3. rata - pozostała kwota płatna najpóźniej do 15.07.2021
Można dokonać wpłaty jednorazowej.
Możliwość uzyskania faktury VAT (inforacja o chęci otrzymania faktury musi być podana przy zapisie, przed wpłatą)
w celu rozliczenia dofinansowania wypoczynku przez pracodawcę. Obóz uzyskuje zgodę od Kuratorium Oświaty.

 

PROGRAM I ATRAKCJE:


Oferta skierowana jest dla dzieci od 7-ego roku życia, młodzieży i osób pełnoletnich.
Codziennie warsztaty taneczne z technik: hip hop, dancehall, choreo, taniec współczesny, house dance, stretching, wzmacnianie, koordynacja, zajęcia ogólnorozwojowe, akrobatyka. 
Projekcje filmów, panele dyskusyjne, dyskoteki, animacje.
Nagrywanie obozowego clipu,
Jamy, zawody, gry zespołowe, practisy, wiele innych atrakcji.
Zajęcia na kreatywność – tworzenie eco toreb obozowych, własnych układów choreograficznych, piosenek i wiele wiele więcej!
Nasi obozowicze są integralną częścią tego wyjazdu, nie tylko SIEMANKOwa kadra + Instruktorzy z zewnątrz ale przede wszystkim uczestnicy tworzą co roku ten klimat oraz spontaniczne punkty programu! My robimy dobrą robotę, a Wy jeszcze lepszą !
Klasycznie! Jako Organizatorzy, nie skupiamy się tak mocno nad niczym innym jak nad doborem kadry oraz zapewnieniem najlepszych warunków do trenowania. Jak co roku możecie liczyć na najlepszych instruktorów, którzy zadbają o Wasz turbo rozwój i dobrą zabawę.


DOJAZD:


We własnym zakresie lub możliwość wykupienia transportu autokarem za dodatkową opłatą 150 zł w dwie strony. Informacje o godzinach zbiórki bliżej terminu obozu.


JAK ZAREZERWOWAĆ PEWNE MIEJSCE ? 


KROK 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy 

DLACZEGO WARTO JECHAĆ Z NAMI & NA CZYM OPIERAMY FENOMEN WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ STUDIO SIEMANKO ?
Od 10 lat organizujemy tylko jeden turnus dla dzieci i młodzieży podczas całego sezonu. Co to oznacza? Dokładamy wszelkich starań, aby kadra była najlepiej wyselekcjonowana na ten termin. Wychowawcy i Instruktorzy nie są przypadkowo zatrudnionymi osobami! To doświadczeni profesjonaliści, na codzień prawdziwi pasjonaci i doświadczeni pedagodzy, którzy doskonale wiedzą, jak radzić sobie z dziećmi, jak ich inspirować, a do tego nawiązują z nimi znakomity kontakt.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy, najmniejszy szczegół, tak aby uczestnikom naszych wyjazdów niczego nie brakowało, czuli się bezpiecznie i swobodnie.
Obawa przed wysłaniem 7-letniego dziecka? Dziecko, które samodzielnie wykonuje codzienne czynności, nawiązuje nowe przyjaźnie i podejmuje decyzje, zyskuje poczucie niezależności i pewność siebie, dzięki czemu jest lepiej przygotowane do radzenia sobie w dorosłym życiu. Każdego dnia Twoje dziecko nabywa na naszym obozie, nowych cech charakteru, takich jak: odpowiedzialność, systematyka, wytrwałość i dyscyplina nie tylko na zajęciach tanecznych.
Autorski program jest starannie przygotowany przez założycielkę studia -Dominikę Peszel, właścicielkę szkoły, która przez wiele lat zbierała doświadczenie najpierw jako uczestnik, później instruktor i wychowawca, a dziś organizator wymarzonych campów! Dzięki temu programowi, wiemy co pozwala znakomicie rozwijać się naszym podopiecznym, a czego należy unikać. Co ważne, po każdym treningu, uczestnicy obozu mają możliwość konsultacji z prowadzącym instruktorem. Dzięki temu dowiadują się co robią dobrze, a nad czym powinni jeszcze popracować.

 

Szczegółowe informacje:


tel. 690-033-159 
Biuro czynne: pn-pt 15:00-22:00


ZASADY REZERWACJI:


1. Po zdecydowaniu się na obóz prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy (przycisk ZAPISY przekieruje do formularza zgłoszeniowego)
2. Zostanie wysłany do Państwa mail z potwierdzeniem do zapoznania się wraz ze wszystkimi szczegółami rezerwacji oraz warunkami uczestnictwa i terminami płatności. Otrzymacie Państwo także ( w późniejszym terminie) kartę kwalifikacyjną i regulamin obozu. Wypełnione i podpisane dokumenty są warunkiem udziału w wypoczynku. Dostarczamy je najpóźniej do końca czerwca na recepcję studia.
3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata w studiu zadatku 500 zł, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na przesłanej przez firme fakturze. Brak wpłaty wiąże się z automatycznym anulowaniem rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny.
4. Potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata całości kwoty, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na fakturze.
Obóz zostanie zorganizowany pod warunkiem prawidłowego zgłoszenia minimum 15 uczestników w terminie wskazanym przez Organizatora, w innym przypadku Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Obozu.


REZYGNACJA Z OBOZU LUB ODWOŁANIE IMPREZY:


W przypadku, gdy dziecko nie będzie mogło wyjechać na obóz ze względu na chorobę lub konieczność odbycia kwarantanny lub wyjazd zostanie dowołany - otrzymają Państwo całkowity zwrot wpłaconej kwoty.
UWAGA!!! Ilość miejsc ograniczona!
Dokonanie wpłaty bez wysłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego i dostarczenia (do 30.06) Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Obozu oraz podpisanego Regulaminu nie gwarantuje rezerwacji miejsca na obozie