S

MISJA SIEMANKO

„Nie można tak po prostu obudzić się jako motyl. Rozwój to proces" - mówi Dominika Peszel - założycielka Studia Tańca & Agencji Artystycznej SIEMANKO w Gdańsku. To właśnie ten cytat stał się synonimem drogi jaką SIEMANKO przeszło od 2012 roku. 

Wszystko zaczęło się od pasji, która dziś dokonuje rewolucji w życiu naszym
i naszych klientów. Wiedzieliśmy, że dokonamy wiele. Nie przypuszczaliśmy jednak, że prawdziwa pasja i systematyczna praca, tak szybko zaprowadzi nas na sam szczyt w ciągu zaledwie 5 lat! Celem założycielki szkoły od samego początku jest realizacja marzeń jej podopiecznych oraz nauka tańca pod okiem profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów. Nie zapominamy także o rozwoju osobistym naszych klientów, którzy tworzą wyjątkową społeczność SIEMANKO.

CO TO OZNACZA?

Gwarantujemy nie tylko możliwość rozwoju tancerzom, ale także naukę tańca wszystkim tym którzy nigdy nie mieli z nim styczności, niezależnie od wieku. W pakiecie za tym idzie wsparcie nowych przyjaciół, satysfakcja, poszerzenie horyzontów, motywacja w grupie. Niepostrzeżenie nasi klienci rozpoczynają swoją osobistą rewolucję, a cała społeczność SIEMANKO wspiera ich w tej metamorfozie.

ATMOSFERA MA ZNACZENIE

Duży wpływ na atmosferę w studiu ma zawieszona tablica na recepcji z napisem „ZAKAZ NARZEKANIA", oraz pozytywne sentencje na wejściu do studia, które karmią dobrymi emocjami od pierwszego kroku. W SIEMANKO nikt nie jest anonimowy, każdy jest traktowany jak najlepszy przyjaciel, a szacunek do drugiego człowieka stawiamy na pierwszym miejscu. 

DLA KOGO?

To wyjątkowe miejsce dla wszystkich! Dla dzieci, które uczą się u nas samodyscypliny, kultury, pracy w grupie i szybko przełamują lęk w kontakcie
z rówieśnikami. Dla ich Rodziców, którzy przełamują bariery i stereotypy tańcząc kobiecy dancehall, high heels, latino solo, czy hip hop dla dorosłych.
Dla młodzieży, która uczy się odpowiedzialności za grupę, pracy nad sobą, zarządzania czasem i cieszy z sukcesów na pokazach i zawodach tanecznych.

ZAŁOGA & OFERTA SIEMANKO

Nasza kadra to czołówka Polskiej Sceny hip hop'owej i dancehall'owej, dlatego też właśnie te techniki przeważają w naszym grafiku.  Ponadto : house dance, popping, streetdance (dla dzieci, młodzieży i dorosłych),stretching, zajęcia dla kobiet -SIEMANKO Divas, taniec w chuście dla Mam z niemowlakami(0-3 l.), zajęcia umuzykalniające dla dzieci  0-3 lat i wiele innych.

SUKCESY PODOPIECZNYCH

Naszą najlepszą wizytówką są szczęśliwi Klienci, a także dotychczasowe realizacje m.in.: SHOW w Europejskim Centrum Solidarności, Ogólnopolskie Zawody Attitude Attack, występy w programach:  „Mam talent”, „Dzień dobry TVN" oraz wielu teledyskach i filmach; organizacja SIEMANKO camp, setki warsztatów oraz innych wydarzeń, które wychodzą spod naszych skrzydeł. Przede wszystkim dzięki sukcesom naszych podopiecznych możemy powiedzieć, że czujemy się jak kolorowy, pełen pasji MOTYL. Chętnie pomożemy Ci odkryć go w Tobie.

SIEMANKO W MEDIACH

MAM TALENT
DZIEŃ DOBRY TVN

WYWIAD DLA

TOGETHER

MAGAZINE

1.png