JUSTYNA RYFCZYŃSKA

O MNIE

Prekursorka Shuffle Dance oraz Cutting Shapes w Trójmieście. To u niej możesz nauczyć się właśnie tego stylu! Pasjonatka wszechstronnego tańca, która zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę. Już 13 lat szkoli się w podwarszawskich
i warszawskich klubach tanecznych, jeździ na campy oraz bierze udziały w eventach. Do tej pory trenowała style uliczne oraz różne odłamy jazzu. Wśród wielu poznanych stylów najbliższy jej sercu jest rytm żywiołowej muzyki Shuffle Dance, zmysłowy High Heels oraz pro Choreo. Uwielbia różnorodność, dlatego raz bierze udział w teledysku w Bieszczadach a za chwilę układa choreografię do Musicalu. Od 2016 roku jest certyfikowaną instruktorką tańca ze specjalnością Hip Hop oraz High Heels.
Jej zajęcia można porównać do intensywnego treningu cardio, gdzie kładzie duży nacisk na odpowiednie wzmacnianie mięśni. Nieustannie się rozwija poszerzając wiedzę o tańcu, zdrowym odżywianiu, anatomii i fizjologii człowieka. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, a jej zajęcia można podsumować w trzech słowach - ROZWÓJ, RADOŚĆ, PRZYJEMNOŚĆ! 
Warto też dodać, że Justyna spełnia się również jako studentka architektury. Różnorodności nigdy dość!