SYSTEM BENEFIT

 
Kochani ! W naszym studiu Wy i Wasze potrzeby są dla nas priorytetem :)

Zatem mamy dla Was ogromną niespodziankę noworoczną! Wprowadzamy osobny grafik dla osób posiadających karty MultiSport! Oczywiście idea naszej szkoły zostaje bez zmian ! Tworzymy społeczność, trenujemy w grupach zamkniętych, które rozwijają się systematycznie w tym samym składzie pod okiem stałego Instruktora. Nie ma więc możliwości, aby osoby nowe lub chcące “raz na jakiś czas” wpaść na zajęcia, uczęszczały na treningi do grup zamkniętych ;) Wychodzimy na przeciw tym, którzy taniec traktują jako zabawę, aktywnie spędzony czas oraz niezmiennie dla wiążących z Tańcem przyszłość osób.

P.s. Jeśli interesują Cię zajęcia, które nie znalazły się w powyższym grafiku, oznacza to, ze nie ma miejsc już w danej grupie. Napisz do nas priv wiadomość, a postaramy się utworzyć nowy nabór

 

Regulamin korzystania z kart partnerskich Multisport Benefit System w Studiu Tańca Siemanko:

1. Szkoła akceptuje karty BenefitSystems – wyłącznie Multisport Plus.
2. Osoby chcące skorzystać z kart partnerskich zobowiązani są do zapisania się i potwierdzenia swojej obecności drogą mailową, SMS-ową, poprzez wiadomość prywatną na Fanpag’u lub w recepcji studia.
3. Osoby chcące skorzystać z kart partnerskich zobowiązani są do okazania karty wraz z dowodem tożsamości, bądź innym dokumentem ze zdjęciem w recepcji studia przed zajęciami.
4. Posiadacze kart Multisport Benefit System mogą brać udział w JEDNYCH zajęciach dziennie codziennie, wybranych TYLKO I WYŁĄCZNIE z dostępnego na stronie www.siemankostudio.pl i profilu Facebook Studio Tańca Siemanko, osobnego grafiku dla posiadaczy kart Multisport.
5.Uczestnicy chcący wziąć udział w więcej niż jednych zajęciach dziennie muszą zgłosić ten fakt w recepcji studia i opłacić je zgodnie z obowiązującym cennikiem ze strony www.siemankostudio.pl

Uczestnicy posiadający w/w karty, uczęszczając na zajęcia taneczne w Studio Tańca Siemanko znają oraz akceptują nasz regulamin.

 

SIEMANKO grafik 2017