Mamy dla Was podwójną noworoczną niespodziankę!

3 miesięczny projekt – STRETCHING CHALLENGE !

Ruszamy z zapisami na zupełnie nowe zajęcia! Baaaa mało tego ! Będzie można korzystać z nich wchodząc na kartę MultiSport !!!!

Jak najlepiej zacząć nowy rok? My uważamy, że od nowych celów i wyzwań! Jednym z nich dla każdego tancerza jest z pewnością rozciągnięcie ciała do takiego poziomu, że bez problemu zrobi szpagat. Tak Kochani, to właśnie nasz challenge i nasze nowe zajęcia, na których będziemy się rozciągać i pracować nad wzmocnieniem mięśni. Jako, że w naszym studio czas wypełniamy w 99% tanecznie, pomyśleliśmy o tym, by zadbać również o odpoczynek dla zmęczonego treningami ciała – zapraszamy Was na godzinne zajęcia, na których skupimy się głównie na stretchingu i wzmocnieniu mięśni tak, żeby zminimalizować ryzyko ewentualnych kontuzji oraz przygotować ciało do akrobacji
To jak? podejmujecie się wyzwania?!

Kiedy?
Środa 21:30
niedziela o 21:00

Z kim?
Trening poprowadzi Miśka, dlatego zamiast relaksujacej muzyki klasycznej możecie spodziewać się dużo wolnych kawałków r&b.

Dla kogo?
Dla każdego,bez względu na stopień rozciągnięcia, rodzaj tańca czy płeć, wiek itp.

Czy wystartujemy z wyzwaniem od Nowego Roku ? Wszystko leży w Twoich rękach :)
Nie czekaj! Wyślij zgłoszenie na : siemankostudio@gmail.com i zarezerwuj sobie pewne miejsce w grupie! Ilość miejsc ze względu na rodzaj zajęć mocno ograniczona !

Stretching