SIEMANKO CAMP 2017 – STREET DANCE & DANCEHALL

SIEMANKO CAMP_baner-1

Studio Tańca SIEMANKO zaprasza na kolejny, niezapomniany obóz taneczny pod okiem najlepszych Instruktorów oraz opieką Kadry SIEMANKO. Najlepszą wizytówką naszych eventów i wyjazdów są zadowoleni klienci poprzednich edycji i uśmiechnięci uczestnicy ! Telefony od szczęśliwych Rodziców naszych podopiecznych dodają nam skrzydeł do organizacji jeszcze lepszych wyjazdów, które są tworzone przez prawdziwych pasjonatów :) 

Termin: 02-08 sierpnia 2017

Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy “Leśny Zakątek” , Mikoszewo.

http://lesnyzakatekmikoszewo.pl/

INSTRUKTORZY:

SOKÓŁ
PAOLA
ADI
JIGGY
ZAYDA
KASIENIA
OLAA KASPRZYK
JAMNIK
—–
KADRA:

DOMI
KAŚKO
MAYA
OLAA KASPRZYK

Cena:
1250 zł do końca kwietnia (PROMOCJA!)
1350 zł do końca maja
1450 zł do wyczerpania miejsc!

zadatek: 400 zł (Termin wpłaty zadatku decyduje o cenie! Wpłata reszty kwoty najpóźniej na 20 dni przed rozpoczęciem obozu. W wypadku rezygnacji z wyjazdu, zaliczka nie podlega zwrotowi!)
w cenie: opieka wykfalifikowanej kadry, warsztaty taneczne, 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie, atrakcje.

PROGRAM I ATRAKCJE:

- Oferta skierowana jest dla dzieci od 7-ego roku życia i młodzieży.

- Codziennie min. 4,5 godz. warsztatów tanecznych (Hip Hop, break dance , locking, house dance, popping, dancehall, stretching, wzmacnianie, koordynacja, zajęcia ogólnorozwojowe)

-Projekcje filmów, panele dyskusyjne, etc.
Jeżeli jesteś frikiem na punkcie tańca, jeżeli chcesz chłonąć wiedzę i dzielić się swoimi doświadczeniami, to obóz dla Ciebie.

-Jamy, zawody, gry zespołowe, grille, nagrywki, wiele innych atrakcji.
Wiemy że ciężko jest Wam to sobie nawet wyobrazić, ale w tym roku naprawdę będzie jeszcze lepiej ;)

-Wypady nad morze i basenowanie na Ośrodku ! Zajęcia sportowo-integracyjne na plaży prowadzone przez naszych animatorów pod okiem ratownika.

-I wiele wiele więcej! Jesteście integralną częścią tego obozu, nie tylko SIEMANKOwa kadra + Instruktorzy z zewnątrz ale przede wszystkim Wy tworzycie co roku ten klimat oraz spontaniczne punkty programu! My robimy dobrą robotę ale Wy jeszcze lepszą !
Klasycznie! Jako Organizatorzy, nie skupiamy się tak mocno nad niczym innym jak nad doborem kadry oraz zapewnieniem możliwie najlepszych warunków do trenowania. Jak co roku możecie liczyć na najlepszych instruktorów , którzy zadbają o Wasz profesjonalny rozwój i dobra zabawę.

MIEJSCE/ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy „Leśny Zakątek”- www.lesnyzakatekmikoszewo.pl

Ośrodek położony jest na Mierzei Wiślanej w malowniczej miejscowości Mikoszewo, zaraz przy ujściu Wisły. Odległość z ośrodka do morza to ok. 1 km – 20 min spacerem przez las. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się:
- przestronna świetlica (posiada dwie duże sale dostosowane dla grup tanecznych oraz dwie mniejsze sale szkoleniowo-warsztatowe),
- ogrodzone boisko do siatkówki i koszykówki,
- dwa odkryte baseny,
-niezależnie działający, ogrodzony park linowy z dwoma trasami o zróżnicowanym poziomie trudności,
-miejsce na ognisko
-miejsce na zadaszoną altanę grillową
-mini plac zabaw dla dzieci

DOJAZD:
Autokar z Gdańska ( Dla chętnych ! Obowiązek poinformowania podczas rezerwowania wypoczynku!)

TRANSPORT
Wyjazd: 01.08.2017r. Gdańsk główny (parking przy PKP), zbiórka godz. 12.00
Powrót: 08.08.2017r. Gdańsk główny (Kino Krewetka), przyjazd godz. 12.00

UBEZPIECZENIE
Każdy uczestnik ubezpieczony jest NNW na kwotę 10 000 zł.

 

POBIERZ FORMULARZ REZERWACJI

Zasady rezerwacji:

1. Po zdecydowaniu się na wyjazd prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się powyżej, w którym należy podać WSZYSTKIE dane niezbędne do wstępnej rezerwacji i przesłać na maila:
siemankostudio@gmail.com

2. W ciągu 2 dni roboczych zostanie wysłana do Państwa umowa do zapoznania się wraz ze wszystkimi szczegółami rezerwacji oraz warunkami uczestnictwa i terminami płatności.

3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 400 zł (do 5 dni od złożenia rezerwacji) zgodnie z terminem płatności znajdującym się na przesłanej przez firmę umowie. Brak wpłaty wiąże się z automatycznym anulowaniem rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny.

4. Potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata całości kwoty, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na umowie (do 20 dni przed wyjazdem).


Kontakt w sprawie obozu:

tel. 880-033-159
siemankostudio@gmail.com

 

Organizatorzy :
Studio Tańca Siemanko